Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо толкова много хора гласуваха за Бойко Борисов? - Защото хората харесват неговите учители - Тодор Живков и Симеон Кобурготски. (Б.Б.:"Благодаря на хората, от които съм се учил - Тодор Живков и Симеон Сакскобургготски. линк- в-к Труд)
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Разговор на админа с новата секретарка: - Знаете ли поне какво е ЕКСЕЛ? - Разбира се! - И какво е? (с гордост): - Размер дрехи!
Програмисти
03.10.2017
4,228 прегледа
Следващ →
Още вицове
Според изследване на американски психолози имало две причини, поради които мъжа прекарва вечерта в бара: 1) има жена 2) няма жена
Професор изпитва студентка, която очевидно не е подготвена. Слушал я той известно време и казал: - Съжалявам, колежке, но при това положение не мога да ви пусна. - Аз също. - отговорила студентката.
Срещат се двама приятели: - Как си, какво правиш? - Абе, имам хлебарки в кьщи, не знам как да се оттърва от тях. - Като ги видиш,кажи им: "Нямам хляб" и те ще си отидат. - Добре - казал другия. След време пак се срещнали. - Как си? Какво стана с хлебарките? - Направих както ми каза, ама те ми донесоха 2 хляба и си останаха. Сега какво да правя? - Вземи от някъде други хлебарки, събери ги с твоите и като се сбият, сами ще се унищожат! Така и направил. След време пак се срещнали. - Как си, как са хлебарките? Изби ли ги? - Абе, мани. Направих както ми каза, ама моите победиха,че като взеха и военнопленници и станаха още повече. Сега не знам какво да ги правя. - Избери 2-3 от най-едрите и ги смачкай! Другите ще се изплашат и ще избягат. След време пак се срещнали. - Е,приятел,оттърва ли се от хлебарките вечe? - Нищо подобно.Хванах 3-те най-едрите и ги смачках. И като се събраха на погребение,станаха 3 пъти повече.
- Докторе, ама наистина ли вече нямам туберкулоза? - Да, разбира се, че нямате! - Дайте да Ви целуна! - Ааа! Няма нужда!
Блондинка пита дъщеря си: - Защо си толкова тъпа? - Защото съм го наследила от теб...