Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Започна сесията. Студентите започнаха да ходят на църква.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Други
- Абе кой крещи така в съседите? - Ванчето. - Тя какво? Да не ражда? - Не, забременява!
Други
03.10.2017
1,901 прегледа
Следващ →
Още вицове
На 14 април ти беше в трамвай #19 и слезе на Ракова болница. Беше облечена в зелена мини пола и бяла блузка. Аз, ако си спомняш те бях хванал за задника и си държах ръката там без да ми направиш забележка от площад Славейков до твоето слизане. Моля ти се обади ми се на телефон 43-42-41. Попитай за Борис Леяра. Ако се обади женски глас това е хазайката - кажи й че си ми братовчедка, ако се обади мъжки глас и не съм аз, то това ще бъде съквартиранта и на него може да му кажеш коя си. С обич те чакам.
В "Метро" сме с жената и тя да вземе да каже:"Много мързеливо копеле си!". За малко щях да падна от количката, която тя буташе.
- Какво е общото между устата на момиче и вратата на москвич? - И двете се затварят с ритник.
- Скъпи, струва ми се, че нашите деца вече са пораснали. - Защо мислиш така? - Ето, виж.... - Добре. Събери ги, аз ще поговоря с тях.... ... - Деца! Аз и мама мислим, че вече сте достатъчно големи, за да разберете, че в живота има много интересни неща. Но бъдете така добри да отговорите на един въпрос...КОЙ ОТ ВАС Е МОНТИРАЛ В КЛЮЧАЛКАТА НА СПАЛНЯТА НИ СКРИТА КАМЕРА?!!
Учителят пита: Защо няма повече канибали на земята? - Щото татко изяде последния, остроумничи Иванчо.