Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Не мога да разбера, какво става в тази болница. Единият лекар ми вика възпален апендицит, другият, че имам камъни в бъбреците! - И какво стана? - Играха на ези и тура и в крайна сметка ми махнаха сливиците.
Черен хумор 1,587 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза в един магазин страшно дебела жена и казва на продавачката: - Бих искал да видя бански, които да ми стават! - Аз също! Разговор във форум: Hamleta: РАНО ИЛИ КАСНО ШТЕ ТЕ НАМЕРЯ И ШТЕ ВИДИШ ТИ ТОГАВА BiZon: още ли го търсиш тоя CapsLock? Един дядо имал коза в града и нямало къде да я разхожда. За това решил да използва алеята за кучета. Завел там козата си, но ненадейно отнякъде изскочил полицай, който казал: - Господине, защо си разхождате козата в алеята за кучета? - Това не е коза, а куче, не виждате ли? - Как ще е куче като има рога? - попитал недоумяващо полицаят. - Абе, ти защо се месиш в личния живот на мойто куче? Българин и швейцарец се карат кой език е по-труден: — Ние-казал швейцарецът – пишем ich bin, а произнасяме иш бин. — А пък ние-гордо заявил българинът пишем какво, а произнасяме – Ъ. Прите покваряват дребния човек, извисяват големия. Ако имаш ум, но нямаш пари, ти си нищо. Ако нямаш ум, а имаш пари, пак си нищо.С ум и пари можеш да постигнеш всичко. От теб зависи как ще ги ползваш.