Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не мога да разбера, какво става в тази болница. Единият лекар ми вика възпален апендицит, другият, че имам камъни в бъбреците! - И какво стана? - Играха на ези и тура и в крайна сметка ми махнаха сливиците.
Черен хумор 1,588 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза един кон в аптека: -Имате ли хляб?-казва тои -Но господин кон тук е аптека ,не се продава хляб!!! -Няма проблеми аз съм с колелото. таралежат е птица.Ритнеш ви го лети. Между приятели в "Майчин дом": - Ама си грубиян! Казвам ти, че жена ми роди син, а ти питаш кой е баща му!!! - Извинявай, мислех, че знаеш… Наемателка се оплаква на хазяина от ужасния шум в квартирата: - Ако щете вярвайте, но всеки път щом отвън мине влак, аз падам от леглото! - Е, госпожо, струва ми се, че преувеличавате малко. - Щом не ми вярвате елате и се убедете сам. Отишли в квартирата и хазяинът легнал на леглото. В този момент обаче влязъл съпругът на наемателката и извикал на хазяина: - Какво правиш ти тука бе!? - Ще ми повярвате ли ако ви кажа, че чакам влака?- с треперещ глас казал хазяинът. Из съдебните книжа: \"И обърнете внимание на този факт: на моите забележки той цинично отговаряше с мълчание.\"