Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама борци разговарят: - Брато, свърза ли се с Пешо? - Абе звънях на мобифона му, ама майка му се обади и каза, че в момента няма връзка с този номер.
Любими Герои 2,855 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нищо не съсипва Петъкa така, както когато осъзнаеш,че е Сряда..... В Австралия вече е задължително на телевизорите да има надпис: "Прекомерната употреба на телевизия може да увреди вашия интелект или тяло" Петима дядовци седят в кафенето – четирима играят карти, петият кибик само акъл дава. За да го разкарат, единият му рекъл: — Я иди да купиш едни цигари и един кибрит. Тръгнал дядото и за да не забрави по пътя си повтаря: цигари-кибрит, цигари-кибрит… По едно време на едно кръстовище слязъл на платното, изскърцали спирачки… и дядото забравил. Стигнал до павилиона все пак и казал: — Абе трябваше да купя две неща дето тъй много си подхождаха – комплект вървяха. Продавачката го погледнала, помислила и попитала: — Сапун и сапунерка? — А, точно това беше, дай един сапун и една сапунерка. Прибрал се при компанията и го питат: — Купи ли бе? — Купих. — И какво купи? — Сапун и сапунерка – гордо се изпъчил дядото. — Еййй, помни кучето ей! Направили Наборна комисия в гората. Заекът обаче неискал да ходи войник и решил да си отреже едното ухо. Отишъл на преглед и го обявили за НгВС поради инвалидност. Това обаче се разчуло и вълкът решил да си отреже опашката. Обявили го също за НгВС. Слона също нямал желание да ходи в казарма и решил да си отреже оная ми ти работа. Тръгнал към комисията да го преглеждат, но те като го видяли още от далече се провикнали: - Слоне, ти не идвай, тебе няма да те вземем, ти си дюстабанлия. - Как се наричат запетайките по стените на тоалетните? - Срафити.