Влиза един циганин, пиян като талпа в една тоалетна.
Пуска чешмата, измива си ръцете, после се обръща към кенефа и започва да си пикае. Минава доста време, а той си стои все така, заслушан в течащата зад гърба му вода.
По едно време се разкрещял:
- Помооощ, изтичам, помоощ!
Двама борци разговарят:
- Брато, свърза ли се с Пешо?
- Абе звънях на мобифона му, ама майка му се обади и каза, че в момента няма връзка с този номер.