Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама борци разговарят: - Брато, свърза ли се с Пешо? - Абе звънях на мобифона му, ама майка му се обади и каза, че в момента няма връзка с този номер.
Любими Герои 2,854 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама познати. - Как изкара почивните дни? - Ходих с приятели на вила. - Далече ли? - 25 километра от София. 3 часа с колата. Банков служител закъснява за работа,касиерката подхвърля ехидно: - Добре,че шефа закъснява повече от теб! - Всички светофари ме хванаха на червено. - Намажи се с крем,за да им се изплъзваш! На другият ден,касиерката закъснява,служителят я подхваща: - Добре,че шефа закъснява повече от теб! - Задръстване. - Вземи си очистително! Един човек се приближава до висока дървена ограда. От другата страна се чуват гласове: - 14…, 14….14… Той подскача, оглежда, но не вижда нищо, а гласовете продължават: - 14…, 14…., 14…. Той вижда дупчица на оградата и решава да погледне през нея. От другата страна някои му бърка в окото с пръст през дупката и се чува: - 15…, 15…., 15… - Страхувам се, че от сега нататък ще трябва да престанете да пиете, да пушите и да се срещате с жени. - Но аз съм мъж, докторе! - Е… можете да продължавате да се бръснете. В автосервиза дама пита монтьора: - Какво ще кажете за моята катастрофирала кола? - Хм…, засега мога да ви кажа, че пепелникът ви е напълно здрав.