Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Да ме пази Бог от приятели с враговене си сам ще се оправя. Наполеон
Бисери 3,136 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима старци на игрището за голф: - Момчета - споделя първият,- не ви ли се струва, че хълмчетата стават все по- стръмни от година на година? - Така е - съгласява се вторият. - А и разстоянието на дупките май е по- голямо, отколкото беше преди. Да не говорим за стиковете- не знам в днешно време от какъв материал ги правят, но тежат много повече! - Я стига сте хленчили! - кара им се третият. - Трябва да сме доволни, че все още сме от правилната страна на тревата... Отива дядо на лекар и споделя: — Ставам от сън и оправям бабата, излизам от вкъщи и оправям съседката, после срещам другата съседка и нея оправям, излизам на улицата и там… съседки, магазинерки, направо чедо незнам кво да правя… — И от кога така бе, дядо? — От утре, ако може чедо, от утре… Между пияници: - Вече закусва ли? - Не, нито капка. - Защо мъжете имат криви крака? - Защото всичко важно е в скоби!!! Един месец след изборите разочарован гласоподавател споделя: -Гласувах за СИНИ ГЕРБЕРИ, получих ПРЕБОЯДИСАНИ ЧЕРВЕНИ КАДЕСАРИ. На следващите избори ще гласувам за ЧЕРВЕН КАДЕСАР за да съм сигурен в това, което ще получа.