Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена се връща от нощна смяна и се оплаква на съпруга си: - Какво нахалство само! Петров ме целуна! - Как така те целуна?! Още сега ще го намеря и ще му размажа физиономията! - Моля ти се, недей! - снишава глас жената. - Може да не е бил Петров... Изведнъж лампите угаснаха в цеха и... Някой ме целуна. - Но ти нали каза преди малко, че е Петров... - Тъй де, казах, защото Петров и друг път ме е целувал.
Семейни 3,246 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо американците търсеха вода на Луната, а сега търсят на Марс? - Как защо? Защото без вода не може да се образува нефт. Един борец влиза в магазин и пита: - Колко струва този акордеон? - За борци не се продава! След малко се преоблякъл като жена. - Колко струва този акордеон? - За борци не се продава! После се преоблякъл като старец. - Колко струва този акордеон? - За борци не се продава! - Абе как все познавате че съм борец? - Само един борец може да сбърка акордеон с чугунен радиатор! Често в детството ми ме караха да стоя в ъгъла,..в горния...ляв. Една блондинка заминала на гурбет в чужбина, но след известно време й станало мъчно за майка й, но нямала пари, за да й се обади. Решила да иде в пощата и да помоли който е там на работа да и разреши да се обади. Там работел много млад ерген. Тя го помолила и той и казал че ще може само ако иде с него в другата стая. Там той си свалил гащите и и казал: — Давай! Тогава блондинката започнала да вика: — Ало, ало, ало, мамо, чуваш ли ме добре?… Учителят разяснява на учениците правилата на добрия тон: - По стълбището мъжът винаги върви пред дамата. Може ли някой от вас да ми каже защо? - Защото дамата не е длъжна да знае на кой етаж живее кавалерът!