Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Студенти си лежат по леглата в стаята. Единият казал: - Искате ли да си гледаме прасе в стаята! Ще си имаме салами, пържоли, наденици... Вторият казал: - Не... много е мръсно! Третият огледал бъркотията в стаята и казал: - Нищо бе! То ще свикне!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Единствения, който може да счупи джедайски меч е Чък Норис.
Любими Герои
03.10.2017
3,195 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Какво става когато един миньор умре? - Два дена почивка и после пак подземята.
Жена отива на врачка и чука на вратата. — Кой е? – пита екстрасенската. — Егати и врачката! – казала жената и си тръгнала.
Отива една жена при гинеколог: - Докторе, ако може да ме зашиеш малко, защото мъжът ми се оплаква, че съм била широка! Докторът удря два бода и й взема пет лева. След седмица обаче тя пак пристига с молба за още малко стесняване. Докторът удря още два бода и пак взема пет лева. При третото посещение жената вече знае тарифата и след процедурата подава на доктора пет лева, но той казва: - Още едно левче госпожо, сложих Ви ципче!
Две жени се разправяли: - Моят като го знам... Пак ще ми се прибере кьоркитюк... - О-о-о-о-о! Аз моя го отучих и сега не близва ама грам. - И как ма муцка? - Как ли? Ами вървя си по улицата и намирам една премазана котка. Вземах я и си отивам в дома. Напълних една кофа с ракия и "удавих" котето вътре. После излязох на пазар. Връщам се след време и к’во да видя? Нашият погнусен от гледката се зарече и до ден днешен не е близвал. Другата решила и тя да направи така. Всичко по "упътване", прибира се и какво да види? Нейният мил супруг на колене и усуква котката и: - Моля ти се котенце! Пусни поне още сто грама...
Пътува си майка с тригодишното си момченце в автобуса. По едно време детенцето се разплаква. Една добра лелка, за да го успокои му подарява ябълка. То взима ябълката и си мълчи. Майка му казва: - А какво трябва да се каже? Момченцето се обръща към лелката с думите: - Мита ли е?