Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Скъпа! Току що ми се обади личният лекар и ми съобщи, че ми остават 7-8 часа живот. Искаш ли да отидем в някой скъп ресторант и след това да си вземем стая в хотел… — Да, бе! Много ти е лесно на тебе… нали няма да ставаш утре за работа…
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Какво става когато седемте джуджета видят снежанка гола? - 7Up!
Разни
03.10.2017
1,731 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Кое е най-мощното оръжие? - Крайцерът \"Аврора\": един изстрел и 80 години разруха!
Старец се оженил за млада девойка. След една година я води в болницата да ражда. - Ама вие можете? ! - учуден пита доктора. - Моторът винаги трябва да работи! - гордо заявява дядката. След още една година пак я води в болницата да ражда. - Ама вие още можете! - пак се чуди докторът. - Моторът винаги трябва да работи! - пак гордо отвръща дядката. След няколко часа докторът излиза от родилното и с доволна усмивка казва: - Е, деденце, трябва да смениш маслото - черно се роди!
- Мамо, защо татко работи като зъболекар? - Защото това е уважавана професия. - А още защо? - Защото се изкарват добри пари. - А още защо? - А и защото е садист!!!
В съда. Двама се развеждат. Мадамата много секси, яка, породиста, пичът един кльощав, гърчав, едва се държи на краката си. Съдията пита първо жената: -Какви Ви са основанията да искате развод? -Въобще не ме задоволява сексуално, господин съдия! -А Вие, господине, какво ще кажете? -Аз, какво да кажа, не съм я бил задоволявал! ! ! Това е пълна лъжа! ! Та тя ме държи все гладен, ще ме умори! Дайте ми сега тук една чорба да хапна и ще ви изпоеба всичките наред... !
Надлъгват се двама рибари: - Вчера хванах страшна риба - казва единия - огромна, еееееееееей толкова голяма, абе царицата на рибите, грамадна работа ти казвам. - А аз - казал другия - не знам царица ли беше, каква беше тая, която аз хванах, ама я снимах и само снимката й тежеше 5 кила.