Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Когато баба ми беше на 60 години,лекарят и препоръча да върви 3км на ден.Сега е на 90 и не можем да я намерим.
Разни 1,974 прегледа
Следващ →

Още вицове

Канят един на купон на луната. Отива той, връща се и приятелите почват да го разпитват: - Е, разправяй. Как беше? - Е как да е било, горе - долу. Купон като купон. - Защо горе - долу, пиенето ли свърши? - Не, бе, пиене имаше да се удавим. - А какво? Музиката ли беше кофти? - И музиката си беше супер, само яки групи. - Тогава сигурно жени е нямало? - Имаше бе, само манекенки и фотомодели. - Е добре де, какво тогава не ти хареса? - Ами как да ви кажа, няма атмосфера... На първи януари. Магазин. - Извинете, хлябът пресен ли е? - Не! Миналогодишен! Три деца си играят пред къщи. Пред къщата спира мерцедес лимузина едното дете казва: -Аз като порасна ще стана мутра и ще си купя такъв мерцедес! След малко пред къщата спира мерцедес джип и другото дете казва: -Аз като порасна ще стана банкер и ще си купя такъв джип! След малко пред къщата спира розова лимузина и третото дете казва: -Аз пък като порасна ще се науча да правя свирки като кака щото и трите коли са нейните! Докторът преглежда Генко. — Ето ви рецепта за таблетки! — Няма да ги пия! — Защо? — От вашите таблетки болничните много бързо ми свършват!!! Някои казват, че нашата власт се клати! И на коча мъдите се клатят, ама не падат!-Тодор Живков