Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върви си червената шапчица из гората доста оскъдно облечена. Среща вълка на една пътечка: -Червена шапчице, знаеш ли, че могат да ти се случат доста неприятни неща, както си тръгнала така из гората? -Знам - казала червената шапчица, намигайки му многозначително. -Добре тогава !- казал вълкът и й счупил крака.
Животни 3,263 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един сервитьор станал полицай. Попитали го какво най-много харесва в новата си работа. - Това, че клиентът никога не е прав! Един човек вървял. Паднал в една яма и си казал: - Ако не изляза до 2 часа ще си ходя! Един хайдутин разказва за смелостта и подвиэите на дружината му: - Вървя си аэ през гората с мойта дружина юнаци, всичките с бели калпаци, с навити мустаци, с голями пищаци... - Брей! - ...и в този момент срещаме турци! Те - двама, а ние - сами. Разговарят двама братя. - Слушай, имам проблем... счупи ми се члена и сега с жената не можем да имаме деца. Може би ти... да преспиш с нея?! - Какви ги говориш, нали си ми брат, как може да искаш такива неща от мен! Не мога! - Добре де, хайде да си вземем водка, пък ще видим... Купили водка, прибрали се, изпили я, а по-големият брат пак за своето: - Хайде, отивай! - Не мога, още съм трезвен! Хайде още една бутилка да си вземем! - Хайде! Взели още една, изпили я. - Стига толкова, отивай. - Не, не мога, какво да й кажа? - Ние с нея за всичко сме се разбрали, отивай, тя те чака! - Може ли още една бутилка, последна? - Може. Изпили още една. - Отивай.. Младият брат отишъл. След не повече от половин час, излиза. - Е, как мина? Всичко наред ли е? - Абе, какъв любовник мога да съм на три бутилки? Как да мине - направи ми една свирка. - Каква е разликата межди руската сватба и погребение? - На погребението има един пиян по- малко.