Седи си един мъж на масата и си премята фишове от тото.Замислен казва на жена си:
-Ех жена,да знаеш имам си една надежда...,а жена му го погледнала,въздъхнала и казала:
-Абе мъжо,и аз си имам един Иван,ама ме е страх да ти кажа...
В радио Веселина звъни телефона:
- Здравейте, кажете кого искате да поздравите?
- Искам да направя специален поздрав за Пешо Байпаса, с песента на оркестър Кристали "Ти нямаш сърце".