Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Той нежно я прегръща и пита: - Скъпа, аз първият ти мъж ли съм? Тя дълго го гледа и след това отговаря: - Възможно е, имам чувството, че съм те виждала и друг път...
Разни 1,959 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката дава задача да се напише изречение с думата "захар". Малкият Иванчо пише: "Пия чай с лимон." - А къде е захарта? - пита учителката. - Разтворила се е... Измислих нов начин за контрол на жената докато съм командировка. Преди да замина й купувам пъзел от 9000 части. Ако се върна и не е нареден, значи е скитала някъде. Автобус. Срещу млада девойка седи игриво настроен дядка. След известно време, прекарано в общи приказки, дядката пита: - Момиче, ако ти дам 100$, ще си вдигнеш ли поличката по- високо? Девойката се съгласява, повдига поличката и прибира парите и предлага: - Ако ми дадете още 100$, мога да Ви покажа къде ме оперираха от апандисит. - С удоволствие! - облизва се старчокът и подава банкнотата. Мацката прибира и тях, усмихва се и казва: - Сега...погледнете през прозореца вдясно...Виждате ли болницата до светофара? Е, точно там Не взимай живота твърде на сериозно. Никога няма да се измъкнеш от него жив. Елбърт Хъбърд Мечока и заека били големи приятели. Един ден се срещат на горската пътека и зайю е много омърлушен. - Какво става бе, зайо? - Мани, мани!!! Получих повиквателна за казарма!!! - Е и кво? - Шъ ме земат!!! А аз не искам да ходя войник! - Чакай да помислим! - казал мечока и двамата седнали върху пъноевете да помислят. Седяли, мислили, седяли.... и най-накрая мечокът казал: - Виж кво! Ако ти избия двата предни зъба, ще почнеш да фъфлиш, а фъфляци в казармата не зимат!!! Помислил зайо и рекъл: - Верно, бе! Дай да го направим!!! Замахнал мечо, фраснал заека и предните зъби на заека паднали. На следващият ден мечокът седнал върху пънчето и чака заека да се върне от военното. Най-накрая го видял. Зайо тича по пътеката и подскача весело. - Кво стана бе зайо? - попитал мечокът. - Сичко мина есстра! - фъфлейки казал заекът - Дюфтабанлии не зимат!!!