Двама татковци в родилното гледат бебетата през стъклото. Единият прави физиономии:
- Гъди-гъди-гъди... Ух, сладурче!
Обръща се към другия:
- Видя ли, усмихна ми се!
- Бебетата не се усмихват като са толкова малки.
- Какво бебе бе, сестрата ми се усмихна!
Той нежно я прегръща и пита:
- Скъпа, аз първият ти мъж ли съм?
Тя дълго го гледа и след това отговаря:
- Възможно е, имам чувството, че съм те виждала и друг път...