Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
луб "Заден двор" ви кани на купон под девиза "Здраво да ви влиза"! :-РрР за редовно посещение има задно намаление
Бисери 3,771 прегледа
Следващ →

Още вицове

От лудницата преглеждали трима пациенти да определят вече излекувани ли са. Питали първия: - В банята ти растат ли гъби? - Да. Не го пуснали да си върви. Питали втория: - В банята ти растат ли гъби? - Да. Не го пуснали да си върви. Питали третия: - В банята ти растат ли гъби? - Не. Решили, че може да си ходи и го пуснали. Като се върнал в къщи жена му попитала: - Как така те пуснаха? - Абе питаха ме дали растат в банята ми гъби. - И ти кво им каза? - Че не растат. - И защо така? - Ха, да им кажа, че да ми ги откраднат ли? Младеж от Пловдив изпраща своята половинка за село на гарата. Подготвил и е изненада - напълнил е цялото купе с бели и червени рози. Девойката се показва от прозореца и му казва: - Мерси за розите миличкоооо. - и държи един букет червени рози в ръка. - И биелите са от мени. - Ибие ми са, ама влака тръгва! В санаториум на опашката за минерална вода си говорят три възрастни дами. Първата: - Вече съм на 62 години, а все още играя тенис. Вярно, не знам още колко дълго ще продължа. Втората: - Вече съм на 72 години, а всеки ден тичам по три километра. Вярно, не знам още колко дълго ще продължа. Третата: - Вече съм на 82 години, а все още съм девица. Вярно, не знам още колко дълго ще продължа. Любовникът се възмущава: - Това е, край! Писна ми да съм втора цигулка! - Не се пени толкова! Благодари се, че въобще си в оркестъра! Един човек, вегетарианец, трябвало да замине командировка в Лондон. На отиване с British Airways, а на връщане с Bulgaria Air. Обажда се в софийския офис на Бритиш еъруейз: - Добър ден, ще летя с ваш полет. Аз съм вегетарианец. - Много добре, ще ви сервират вегетариански обяд, ако не ви е трудно, моля, напомнете на стюардесата. В Лондон звъни на България еър: - Добър ден, ще летя с ваш полет. Аз съм вегетарианец. Мълчание в слушалката, а после: - Поздравления!