Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Дейвид Копърфийлд пристига на турне в България. В една от вечерите изнася представление на митничари. След представлението се събират и започват да пият. Нарязват се едно хубаво. В порив на откровенност Дейвид казва на седящия до него митничар: - Искаш ли да ти направя един фокус? - Показвай! - Виждаш ли оня вагон? - Да. - Хоп... - вагона го няма. Митничарят: - Искаш ли аз да ти покажа един фокус? - Показвай! - Виждаш ли тоя влак натоварен с бяла техника? - Да. - Хоп (изважда печата от джоба си и го трясва върху митническата декларация)... - буркани със зелен грах....
Професионални 2,815 прегледа
Следващ →

Още вицове

НДСВ заявява, че засега няма причина Царя да се е предлагал на някоя друга партия. След изборите ще се коалира, с който и да спечели, стига да не му пипат горите.... Блондинка, четяща списание на плажа, се обръща към съпруга си - милионер: - Скъпи, в какво е силата ти? - В парите, разбира се - отговаря той. - Да-а-а - замислено казва тя, - а тук някакъв идиот пише, че била в някакви си нютони ... Мечо Пух и Прасчо вьрвяли край гората и намерили една пушка и почнали да я раэглеждат Мечо Пух эастанал от страната на спуська,а Прасчо эастанал от страната на дулото и Мечо Пух беэ да иска натиснал спуська и Прасчо почнал да квичи Мечо Пух каэал: - Кво се хилиш бе Прасе на мен ми эагльхнаха ушител Младо момче, борец и възрастен човек решават да отидат до дървото на истината да видят кой е прав. Пръв отишъл младока: - Аз мисля, че през 2000 година всеки ще си има компютър! Да ама не. Шляп с клона и дървото го наказало, че лъже. Дошло ред и на възрастния: - Аз мисля, че през 2000 година ще цари мир... Шляп с клона, и тоя лъже. Дошъл ред на бореца: -Аз мисля... Шляп с клона за лъжата и бореца умрял... Колкото доктори, толкова и мнения. Само некрологът е един...