Един полицай си пътувал с колата и си слушал радио. По едно време по радиото съобщили:
- Вие слушате радио "Минус".
А той си казал:
- Баси, тези от къде знаят какво слушам аз?
В коридора на ветеринарната лечебница си говорят две кучета - огромен Сан Бернар и помиярът Рижо. Ричжо се оплаква:
- Помиар съм, живея между блоковете, днес ухапах едно дете, щото ме замеряше с камъни и сигурно сега ще ме приспят с инжекция!
- Мойта стопанка пък има навик да ходи гола вкъщи. Днес беше изпуснала нещо под масата, навря се да го вземе и аз не издържах и й скочих. Изчуках я много здраво!
- Е, и теб ще те приспят с инжекция..
- Не, тя ме докара да ми изрежат малко ноктите на лапите, щото предните й ги бях качил на гърба..