Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пристигнал петелът в града. Гледа един грил с пилета. Гледа и си говори: - Мамка му, на село няма нищо за чукане, а тези тук на въртележка ми се возят!
Животни 3,553 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо шотландците носят полички? - Овцата да не чуе ципа! Връща се мъж от командировка, поглежда в гардероба и издърпва от там любовника крещейки: - Колко пъти ще ти казвам бе? Няма я вече тук! Разведохме се! Две мутри си вървели и на едната и се изакало птиче на рамото. Другата казала: - Да ти дам кърпичка? - Аааа, къде щи ходя да му бърша газа! Разговор между майки: - Моят син е много умен. На 11 месеца е, а вече се научи да ходи! - Оо, моят е по-умен. Той е на 11 години, а иска постоянно да го носим. Еврейско семейство. Звъни телефона - обажда се синчето, което живее в Америка. - Мамо, здравей. Имам добри новини. - Да, скъпи, какви? .. - Ами нали вие с татко бяхте против моите хомосексуални наклонности? Е, сега вече си намерих момиче. - Браво! Ама да не е някоя чужденка? - Не, от еврейско семейство е. - Ама да не е бедна? - Не, много добре си е. Живее в Бевърли Хилс. Казва се Моника Люински. Майката размишлява известно време и казва: - Синко, ама все пак защо ти трябваше да се разделяш с онзи хубав негър?