Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съседът вече ме ненавижда официално. Вчера решихме да си изпечем шишчета на двора, запалихме барбекюто, приготвихме всичко и в същия момент чухме сирена на пожарната зад къщата, шум и крясъци. Втурнахме се да видим какво става. Оказа се, че гори къщата на съседа, от всички прозорци излизаха пламъци. Притичахме и започнахме да гледаме ошашавени. До нас стояха съседът и жена му. Той я прегръщаше, а тя плачеше и през сълзи гледаше към нас с такава ненавист в погледа, каквато не съм срещал и във филмите за войната, когато фашистите разстрелваха партизаните. Отначало не се усетих, но после зацепих, че стоим пред пожара със суровите шишчета в ръце...
Разни 2,153 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тичането сутрин, правилното хранене, пълния отказ от вредни навици може определено да удължи вашето жалко съществуване... Питат Радио Ереван: — Може ли да се прави секс в движение? — Не, защото жената с вдигната пола бяга по-бързо от мъжа със свален панталон. Дъщеря моли баща си за Коледа да й подари от новите кукули, които могат да бъдат с шапчица и без шапчица. Те били много скъпи обаче. Като дошло времето за подаръците бащата казал на дъщеря си: - Дъще, куклите са много скъпи, затова като ти се играе ще си играеш с ПИШКАТА ми.,Виж може да бъде с шапчица и без шапчица(Обелва си го за без шапцица). -Добре тате. На другата сутрин бащата се събужда в болницата целия в бинтове. Пита какво е станало. Дъщерята тръгва да отговаря: -Ми, тате, докато спеше аз почнах да си играя с куклата и я правих с шапчица, без шапчица и тя ма НАПЛЮ, аз я НАБИХ. Един отива на работа с огромна синина на едното око. Колегите го питат: Какво става? Ами жена ми ме удари.. Колегите го питат: Защо? Защото и говорих на ТИ!! Е как така бе.. Ами така.Лягаме си снощи и тя ми подхвърля: Ние много отдавна не сме правили секс. А аз и отговорих: Не НИЕ, а ТИ.. - Тате тате, купи ми нов ХардДиск - А вълшебната думичка коя е? - Да му се не види и за това ли вече искат пароли!?