Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В час по математика:- Някой на задните чинове говори на глас!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Две мишки пушили joint в едно мазе. По едно време влетял някакъв прилеп и едната мишка казала : - Малееее, тоя пич на какво се е направил....
Разни
03.10.2017
1,258 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Каква е разликата между организираната престъпност в чужбина и България? - В чужбина организираната престъпност се занимава с рекет и измами. - А в България? - Организира предизборни кампании.
Какво търси един Главен Епископ във високо-технологична комуникационна фирма? отг: Нова алтернативна връзка с бога.
Гонзо при психиатър. Въпрос: - Откога се чувствате говедо? Отговор: - Още от малко теленце.
Срещат се двама: - Как мина изпита ти за книжка? - Скъсаха ме. - Мина на червено ли? - Не, даже не потеглих. - Хм, на задната седалка ли седна? - Не, съвсем нормално. Седнах, нагласих си седалката, сложих колана... - И? - После се обърнах към човека от ДАИ и му казах: "Съветвам ви и вие да си сложите колан!"
Мъж влиза в заведение. Сяда на бара и си поръчва петие, барамана носи петието и казва: - Това усторойва ли ви? Мъжът гледа отчаяно към чашата и отвръща: - Ами да.... До него се настанява млада жена и пита: - Господине, свободно ли е мястото до вас и вие свободен ли сте? - Ами да заповядайте, преди 20-тина минутки се освободих. Надявам се този път да не успее да изрови 3 м. Бетон