Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Между приятели: - Преди ми беше трудно да заведа гадже у нас заради нашите, сега пък жена ми е вкъщи...
Тъпизми 1,942 прегледа
Следващ →

Още вицове

На годишнина от сватбата съпрузи си говорят. Мъжът: - Искаш ли след толкова години да разнообразим половия си живот? - Нямам нищо против, ти какво предлагаш? - казва жената. - Да пробваме в ушите, например, предлага мъжа. - Стига бе, ще взема да оглушея, притеснила се жената. - Е, ти за толкова време не онемя. Рано сутринта, Гарабед си обул шортите и маратонките, и отишъл да потича около блока. Както си тичал случайно погледнал нагоре и видял как едно нощно шкафче го удря по главата. Запомнил от кой балкон е полетяло и след тримесечна кома завел дело. На процеса - Съдията: - Моля, първият свидетел да разкаже какво стана въпросната сутрин. Гарабед: - Обух си аз екипа и излязох да потичам и изведнъж едно нощно шкафче ме удари по главата, след което се събудих в Пирогов. Съдията: - Вторият свидетел, моля да разкаже какво стана въпросната сутрин. Мъжът: - Прибирам се аз от командировка и гледам жената гола лежи на леглото и балконската врата - отворена. Тичам аз на балкона и гледам един търчи гол отдолу, взех нощното шкафче и го засилих по него. Съдията: - Третият свидетел, моля да разкаже какво стана въпросната сутрин. Киркор: - Амиии, седя си аз в едно нощно шкафче… Две, фтириус пупис/срамни въшки/,по народно му казано - пучи въшки си срещнали в дебрите бели на чаршафа на Марийка. Едната киха, кашля, подсмърча. -Какво става приятелко, къде се простуди така лошо?-пита другата? -Ами и аз не знам как стана. Снощи си заспах на топличко между краката на Марийка, а днес се събудих от силен вятър и хъркане. Кво мислиш-бях в мустаците на Иванчо! Идея за първоаприлска шега за офиса. На компютъра на колегата натиснете "ctrl + print screen", след това от accessories отворете paint . Натиснете "ctrl+ V" за да пейстнете картинката. Вече имате копие от неговия/нейния desktop. Запазете файла. Създайте нова папка и завлечете всички инконки от десктопа в нея или на друго сигурно място. Сменете wallpaper-а с картинката, която току що създадохте. Той ще изглежда точно като нормалния десктоп на колегата ви, но никоя от иконките няма да работи!! Малко индианче пита майка си: - Мамо, защо индианците носят такива странни имена? Майката обяснява: - Ами например брат ти - Гърмяща вода беше заченат под един водопад и затова така се казва, сестра ти - Красив цвят беше зачената под един розов храст. Разбра ли сега, Спукан презерватив, защо индианците носят такива имена.