Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Тъща пита зет си: - След колко време ми идва влака? А зетя отговаря: - След 3 часа 15 минути и 36 секунди!
Разни 1,831 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Царят вече не е гол! - каза данъчния, приключвайки проверката. Три мравки се снимали във екшън-филм. Първата скочила от десетия етаж и се пребила. Втората скочила от петдесетия етаж и се пребила. Третата скочила от стотния етаж и останала жива. Защо? Защото била главния герой. - Приятно ми е! Да ви се представя - сержант Петров от КАТ. Да започнем с въпрос за 20 лева. Защо карате без колан? - Излизаме на магистралата за Пловдив! - шепне шофьор на седящият до него бодигард. - Излизаме на магистралата за Пловдив! - шепне бодигардът на возещият се отзад министър. - Излизаме на магистралата за Пловдив! - шепне министърът на седящата до него министерша. - Защо шепнеш? - пита министершата. - Защо шепнеш? - пита министърът бодигарда. - Защо шепнеш? - пита бодигардът шофьора. - А, вчера пих студена бира и сега съм прегракнал! - шепне шофьорът. - Тате, учителката по математика те вика. — Какво се е случило? — Тя ме пита: „Колко е 9*7?“, а аз й казвам: „63“, тя пита: „А 7*9?“, а аз: — Същия х@й е… — Наистина, същото е – чуди се бащата, – Добре, ще отида. На следващия ден синът пита: — Тате, а ти в училището ходи ли? — Още не съм. — Като отидеш, отиди и до учителя по физкултура. — Защо? — Имахме час, той ме накара да си вдигна вдясната ръка, вдигнах. После лявата, вдигнах я, после ме накара да си вдигна десния крака, аз го вдигнах. А сега, казва, вдигни левия. А аз му отговоря: „ А на х@я ли си да стоя?“ — Наистина, – казва бащата, – добре, ще отида. На следващия ден синът пак пита: — Тате, ти в училище беше ли? — Още не. — Не отивай, изключиха ме. — Защо? — Викнаха ме при директора, влизам при него, а там седят учителката по математика, учителя по физкултура и учителката по география. — А учителката за по география за чий х@й е дошла? — И аз попитах същото!