Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Американец французин и Бай Ганьо се возят във влак. При тях влиза мадама. По едно време мадамата пръднала. Французинът веднага се направил на джентълмен: - Извинете ме! - казал французина. След малко оная пак се изпуснала. - Моля, да ме извините! - казал американеца. На българина му се допушило и казал: - Ей момчета аз отивам да пуша, ако тая се насере да знаете че съм аз.
Бай Ганьо 7,150 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Скоро ще се решат някои проблеми, като проблема с боклука на София. - Защо мислиш така? - Не чу ли? Ще ни приемат в Европейския съюз. 1 - Здрасти! Хайде да ходим да пием бири?! Че ми е едно скапано настроението... 2 - Какво се е случило? 1 - Мими ме заряза днес. Може да се напоркам. 2 - ?????? 1 - Тръгвам днес за университета, и докато пътувах ме заряза. 2 - Как така? 1 - Накратко. В метро беше шумно, не чувам, че ми звъни телефона. Пише ми sms:"Ще се видим ли днес?", след малко пак получавам sms:"Що мълчиш?", блъсканица в метрото - не мога да отговоря. После пък ми падна батерията, телефонът ми се изключи. 1 - Включвам го чак вкъщи, автоматичен sms:"Изпуснати 21 обаждания." И един след друг sms-и:"Не ми ли говориш?", "Вече не ме обичаш?!", "Защо мълчиш?","Не искаш да говориш с мен, даже телефонът ти е изключен!", "Това беше! Повече не ми трябваш!", "Край! Разделихме се! Не ми се обаждай!" 1 - Хайде да ходим за бири... Момичета, ако имате грозно лице, криви крака и плешива глава - отидете в гората, сечете дърва! Отмъстете на природата!!! - Госпожице, като ви погледна и оставам без думи! - А пари имаш ли? Говорят си двама доктори: - Чу ли , че Иванов са го уволнили! - Какво е направил? - Спал е с пациентка. - Жалко, добър ветеринар беше...