Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
През зимата - искам лято, наесен - искам лято, напролет - искам лято... През лятото - искам отпуск.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Едно пиле попитало майка си, квачката мамо, мамо мене щъркела ли ме е донесъл. Да отвърнала квачката но тихо да не чуе баща ти.
Животни
03.10.2017
2,936 прегледа
Следващ →
Още вицове
Шефът се обръща към свой подчинен: - Защо вчера не бяхте на работа? - Не се чувствах добре. - Носите ли бележка от лекаря? - Не. Вчера наистина бях болен...
Ботев и Локо също не излъчиха победител, завършвайки 1:1 с голове в 1-а и 93-а минути. И двата гола паднаха след спорни дузпи. Малката баничка първо отсъди дузпа за Локо в 2-ата секунда за подхлъзване на Дафчев в централния кръг, а в последната минута на продължението отсъди дузпа за игра с ръка в наказателното поле на Лилчо Арсов. Претенциите, че той е вратаря все пак бяха отхвърлени от Малката баничка, който раздаде и 6 червени картона - по 3 за всеки отбор.
Двама чукчи влачат към селото си току що уловен морж. Пот тече от челата им. Тежко... Среща ги геолог: - Здравейте, чукчи! - Здравей, Руски ловец! - Защо дърпате моржа за опашката - зъбите му орат земята. Хванете го за главата и по-лесно ще го влачите. - Благодарим за съвета, Руски ловец! Хвана ли чукчите моржа за главата. Тръгнали. По-леко е! Единия казва: - Ей, този, Руски ловец е много умен! - Хич не е умен! Виж пак стигнахме до океана!!!...
Върви си един човек по улицата и гледа реклама пред един ресторант: "Не плащате нищо за обяд при нас. Ще платят внуците ви. Помислил си, че не е лошо, като идея. Влязъл и си поръчал солиден обяд. Хапнал си хубаво, а накрая му носят огромна сметка. Пита с възмущение: - А рекламата? - С рекламата всичко е наред. За обяда ви ще платят вашите внуци. А вашия дядо е ял при нас преди време.
Краси Аврамов си опърли дупето. Така става като си играе с огъня.