Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Събират се няколко баровци на разпивка, всички с бодигардове - все яки, едри типове, само единият - дребен, сбръчкан, плешив... Другите баровци питат шефа на тоя бодигард: - За какво си го взел, да не е нещо спец по бойните изкуства? - Не, изобщо не ги разбира. - Или точен стрелец? - Оръжие не е пипвал през живота си. - А за какво си го взел тогава? - тоя ми е вече четвърти такъв... Много съм доволен - все се припознават и ги бъркат с мене.
Семейни 2,211 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една жена разправя на приятелката си: — Прибирам се снощи, влизам в една тъмна уличка, а срещу мене – трима типа. Завивам в съседната улица – и те след мене. Влизам в един подлез – те ме настигат. Завивам зад ъгъла – а там полицейски патрул. А тъкмо бяха почнали да се подреждат нещата… По време на празнуването на Нова година малкия Иванчо пита татко си: - А защо не купихме лимонада? - За какво ни е лимонада, нали ракия сме си купили. Берлускони ще се включи към антилибийската коалиция - готов е да прати на фронта 20 000 свои бивши любовници. Американец, французин и бьлгарин си говорят, кой как задоволява жена си. Американецьт бил прьв. -Ами, прибирам се от ранчото, взимам една вана, пия 2 уискита, помачкаме се с Мери половин час, правя 3 тека и на сутринта Мери ми казва, че сьм страшен любовник. Французинът рекъл: -Прибирам се, взимаме с Мишел заедно душ, пия един коняк, един час френска любов, два тека и на сутринта ми казва, че сьм незаменим любовник. А бьлгаринът си мьлчи. -А ти как го правиш?-го попитали. -Аз ли, ами прибирам се от бачкане, пия 2-3 ракии, метам Пена на леглото и я почвам. -Добре де, и колко тека правиш? -Хм ,само един. -И жена ти, какво ти казва на сутринта? -Ами, казва ми „НЕ СПИРАЙ“! Двама приятели си вървели. Единият паднал в дупка и другия казал: - Съжалявам, но не мога да те измъкна. Тогава падналият отговорил: - Ако никой не дойде до два часа, ще изляза сам.