Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Българин развежда из пазара американец, който непрекъснато коментирал размера и качеството на предлаганите плодове и зеленчуци: - Виждам едни не много големи домати - само по около кило бройката, при нас всеки тежи поне 2 - Ха, какви краставици - тънки и криви - при нас са толкова прави, че може да се ползват за чертаене на прави линии! - Ха, тикви - та какви са тези тикви, щом едва достигат до 10 килограма - при нас в Амеуика те са поне по 20 - и така отекченият нашенец премълчавал и преглъщал нервно, но като стигнали до масата с дините американецът възкликнал: - Я, това дини ли са, при....- докато направи опит да говори нашият го срязал нервно - НЕ ДИНИ - ГРАХ, ДАЕБА ТВОЕТО МАМЕ!
Други 2,192 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мама Зайка видяла ловец и казала на зайчетата си: — Веднага да си запушите ушите! Сега няма да ни уцели и така ще се разпсува… - Днес бях на доктор и исках да ме прегледа в присъствието на хубата медицинска сестра.. - Леле..Нямаш ли доверие на доктора и се притесняваш да останеш насаме с него? - Имам му доверие, но се притеснявам да оствавя мъжа ми в чакалнята с тази сестра! В час по биология се задава въпрос: - Кажете ми деца, знае ли някой, защо калкана е сплескан? Всички деца мълчат, само Иванчо вдига ръка. - Кажи бе, Иванчо. - Ами госпожо, калкана е сплескан, щото го е ебал синия кит. - Марш веднага навън, а утре да дойдеш с баща си! - изгонила го учителката. Отива на другия ден бащата и учителката го подхваща още от вратата: - Как може, такова безсрамие, знаете ли какво ми каза вчера вашият син? - К’во ма? - Ами аз го питам защо калкана е сплескан, а той ми отговаря: "щото го бил ебал синия кит"! - Ами че не е ли така? Ти като знаеш толкова, я ми кажи защо на рака са му изцъклени очите и върви назад? - Ами не знам. - Щото е бил там и е гледал... Мобилен офис по софийски - като ползваш мобилен интернет и мобилен телефон, а твоята кола седи в задръставането. Из съдебните книжа: \"И обърнете внимание на този факт: на моите забележки той цинично отговаряше с мълчание.\"