Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Каква е разликата между девственицата и самоубиеца? Че самоубиеца го прави за да умре, а девственицата... умира да го направи!
Разни 1,791 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пътували, в едно купе семейство- мъж, жена, двете им деца и още един пътник. Пътникът през цялото време поглеждал ту жената, ту двете деца. В един момент попитал мъжа: - Извинете, децата ви не са ли близнаци? - Не! Не са! След няколко минути взиране оня пита отново: - Абе, все пак, децата ви не са ли близнаци? - Не! Не са близнаци! След още няколко минути взиране и невероятно учуден тон, той попитал пак: - Наистина ли не са близнаци? - Не! Не са близнаци! Имат пет години разлика. По едно време мъжете излезли в коридора да пушат и пътника отново запитал: - А бе тези деца не са ли близнаци? - Не са, по дяволите. Нали ти казах, че имат пет години разлика. - И какво, искаш да кажеш, че тая си я чукал два пъти!!! - Какво се получава като смесиш таралеж и хамстер? - Игленик. Учителката казва на класа да нарисува семействата си. След малко отива при Иванчо и пита: - Защо си нарисувал баща си със синя коса? - Ами, защото нямах плешив молив. Питат радио Ереван: - Как е бъдеще време на глагола прозявам се? - Спя. Иванчо: - Много те харесвам Марийке и искам да те наеба! - Как не те е срам! По такъв груб начин! Покани ме на заведение, купи ми нещо, ако дадеш някой лев пък допълнително ще стигнем до положително решение в твой интерес.. - Еййй, много си се изтарикатила ма! Ти като правителството га водеше преговорите за Европейския съюз!!