Две блондинки си уточняват среща.
- Утре нали?
- Да.
- Къде?
- Където искаш.
- В колко часа?
- Все ми е едно.
- Добре. Само този път не закъснявай, ако обичаш!
Разсеян професор разпитва асистентката си:
- Бяхте ли снощи на театър?
- Не, професоре, прекарах вчера в леглото си.
- М..д...а...а... - продължава професорът - и много ли хора имаше там?