Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В каубойското училище: -Иванчо, колко е 2+2? - пита учителя -каубой. - 5... - Нищо не знаеш! БУМ!!! - Марийке, колко е 2 + 2? - повтаря се въпроса. - 3... БУМ!!! - Нищо не знаеш! - ...4 - отговаря Маринчо. БУМ!!! - Много знаеш! - Защо го убихте г-н Каубой? - пита Джон. БУМ!!! - Много питаш!
Разни 2,321 прегледа
Следващ →

Още вицове

Откраднато е черно "Ламборджини" Gallardo... Отличен избор! Оптимист и песимист седят в парка. Песимистът вика: - Абе дай да идем някъде на закрито, тука ще вземе да ни се изсере някоя птица на главите. Оптимистът: - Ей, ама все за такива неща се сещаш! Гледай по-весело на живота де! След малко наистина минала една птица и им се изсрала на главите. Песимистът: - Казах ли ти аз, че така ще стане! - Ама гледай по-оптимистично на нещата де, можеше и по-зле да е! - Какво например? - Ами само си представи, ако и слоновете можеха да летят! - Татко, ти си роден във Варна, мама в Силистра, а аз в София, нали така? - Да, момчето ми. - Колко е хубаво, че успяхме да се срещнем! Любо Пенев влиза в магазин и казва: - Извинете, имате ли маратонки 45-ти номер? - Да, заповядайте! - Две леви, ако обичате. Чък Норис не го е родила майка му. Чък Норис сам се е родил! При това десет месеца по-рано!