Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Политик влиза в един супермаркет и напазарува много неща - салами, кашкавал, сирене и др. Излиза си през касата без да плаща и касиерката го пита: - Господин Божков, а парите? - Спокойно, ние за това пари не взимаме.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Въпрос: От десетия етаж едновременно скачат негро 50кг и негро 100кг, кой ще се приземи първи? Отговор: няма значение.
Разни
03.10.2017
1,514 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пристига един полицай на работа гол. Питат го: - Какво става, Васко, защо идваш гол!? - Ами… вчера отидох на нощен клуб… - Е и? - Ами, танцуваме, натискаме се, всичко е нормално… - И? - И изведнъж диджеят спира музиката и казва: «Сега ще изгасим светлината за 30 сек. И мъжете да се съблекат!» - !!!??? - Включват светлината след 30 сек. – всички мъже сме голи! Чудничко! - А после? - Диджеят пак се обажда: «Сега ще изгасим светлината за 30 сек. И всички дами да се съблекат!» - !!! - Включват светлината и всички дами са голи!!! - Невероятно!!! А след това? - После диджеят каза: «Сега ще изгасим светлината за 30 мин. И мъжете да започват работа!» - И ти… - И АЗ ДОЙДОХ НА РАБОТА!!!
Нищо не повдига така настроението в офиса сутрин, както няколко таблетки виагра, пуснати в каната с общото кафе.
Запознал се младеж с хубаво момиче. След време тя го поканила у тях. Отворила вратата майката на момичето. Младежът: - Бих искал да помоля за ръката на дъщеря Ви. Красива е като картина, като шедьовър на художник е. Майката се провикнала: - Ей, Микеланджело, стига си спал! Ами, ела да се запознаеш с бъдещия си зет!
- Докторе, докторе! Страдам от резки безпричинни изблици на ярост! - И от кога сте забелязали това? - Ти за кой се мислиш, че питаш бе!!!
- Докторе глътнах мишка. - Глътни и котка. Следващият.