Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Бабичка решила да отиде не кино. Отдавна не била ходила и си казала, че трябва да иде, да види нещо интересно. Купила си билет, влязла, отишла да си купи сладолед. - Два лева! - казва сладоледаджията. - Хм, последният път, когато бях на кино, сладоледът струваше пет стотинки! - Е, значи филмът ще ви хареса. Сега вече са със звук.....
Разни 1,490 прегледа
Следващ →

Още вицове