Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Западът може да прости Кадафи, че е диктатор и убиец, но това, че в Либия бензинът е 14 цента за литър - вече е прекалено.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Казали на Жабата: - Виж са колко си отвратителна, грозна, зелена, лигава... - Аз сега нещо съм болна. Иначе съм една такава, беличка и пухкава...
Животни
03.10.2017
3,208 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Знаеш ли как най-добре да науча едно момиче да плува? — Много просто. Първо внимателно обхващаш талията й с лявата ръка, след това хващаш нейната лява ръка и здраво я държиш, после… — Глупак! Става дума за сестра ми! — Да беше казал така веднага! Просто я бутни в дълбокото!
Две колежки обсъждат нов колега. - А какъв е строен, какви очи има само! - А и как се облича! - Да, и толкова бързо!
Из формуляр за работа в САЩ: "Поставете тук отметка, ако сте сляп."
Двама алпинисти изкачвали висок връх, но единият малко заеквал. По средата на изкачването той почнал да заеква нещо. Другият му казал да изчака докато се качат до горе. Качили се те, и заекващият казал: - З-забравихме п-палатките д-долу. Тръгнали да слизат, но по средата онзи пак се мъчел да каже нещо. Другият пак му казал да изчака. Слезнали долу и заекващият казал: - Х-хе, м-майтап, б-бе!
Журналист интервюира железния Майк Тайсън: - Майк, защо са Ви тези огромни бицепси? - Ъ-ъ-ъ... - Може би, за да удряте здраво противника на ринга? - Ъ-ъ-ъ, да! - А защо Ви е такава голяма глава? - Ъ-ъ-ъ... - Може би, за да измисляте светкавично блестящи комбинации в боя? - Да, да! А също така и за да ям...