Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Никога не се отказвайте! Бъдете търпеливи и спокойно легнете на дивана, докато животът Ви не се промени към по-добро.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ако имаш нещо, което обичаш - пусни го на свобода. Ако то се върне, ще бъде завинаги. Ако не - значи никога не е било твое.
Бисери
03.10.2017
3,183 прегледа
Следващ →
Още вицове
Баща към сина си: - Сине, виж май има храст със сладкиши на двора. - О, татко, всеки знае че растат само по дърветата, но за всеки случай ще проверя. Момчето се връща след малко с сладкиш в ръка и казва на бащата: - Ей, татко, наистина е било дърво!
Двама третокласници си говорят: - Абе, как се пише буквата а. - Ти си голям тъпанар бе, като кльомба, ама без кръгчето!
Влиза в бара кон и си поръчва бира, барманът и и всички в заведението гледат очудено: - Ти можеш да говориш? - попитал бармана. - Ами да мога - отговорил конят. - Искаш ли да работиш в цирка? Ще имаш храна в изобилие, всички готини кобилки ще са за теб,ще си живееш царски - предложил бармана. - Добре де всичко е много хубаво както ми го описваш обаче ми е много чудно за кво му е на цирка компютърен специалист? - казал коня.
Събрал шефа на борците всички свои подчинени и им казва: - От утре искам да ми разхождате питбула, и да внимавате да не му се случи нещо защото някой каже ли ми че му се е случило нещо ще го правя да умира. Взели те кучето и започнали да се редуват да го разхождат и да се грижат за него. Но не щеш ли, един ден го блъснала една кола. Събрали се всички мутри на съвет да обсъдят как да кажат на шефа си, че кучето е умяло. Мислили, мислили и накрая един от тях казал: - Момчета аз, ще се оправя със шефа. Отива той на другия ден при шефа си и го пита: - А бе шефе, питбула много странно гледа! - Що бе да не е умрел!?! - Шефе, ти го каза...
Пътува си един мъж с колата по пътя... вижда стопаджийка, качва я и тръгва приятен разговор. След 30-40 километра той казва: - Булка, както си говорим така приятно, виждам че си допадаме, та какво ще кажеш да свършим и хубавата работа... - Еее, ама аз съм омъжена, обичам си мъжа и не искам да му изневерявам... - Нищо де, аз само така...на майтап...попитах... Пътуват още две минути в мълчание и размисъл и жената се обажда: - Ти...на майтап ли каза?...Щото ако е на майтап...може... Отбил човекът, свършили работа и уморени и доволни си лежат. В един момент жената: - Ама ти си бил голям майтапчия, бе... - Абе аз дали съм майтапчия не знам, ама ти колко майтап носиш...