Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На оживено кръстовище светофарът сменя и трите си цвята, но младата дама зад волана на първата кола не потегля. Полицаят я доближава и пита: - Госпожо, нима нито един от трите цвята не ви харесва?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ако искаш да знаеш какво чувства някой към теб, трябва да си запушиш ушите и отвориш очите!
Бисери
03.10.2017
3,597 прегледа
Следващ →
Още вицове
Студент и гаджето му са на гости у бабата на момчето. По цял ден не излизат от стаята. Бабата, разтревожена пита: -Защо не излизате бе, баби? Не сте ли гладни? -Бабо, храним се с плодовете на любовта. -Ох, баба, добре правите, ама не хвърляйте обелките по двора, че се давят кокошките с тях.
- Къде бихте ни посъветвали да разпънем палатка? - питат туристи местен жител. - Долу, на ливадата. Там вече има десетина палатки. - А има ли тук някакви развлечения? - Да, един път седмично пускам на ливадата бика си.
Нова касиерка в банката вижда човек с чорапогащник на главата, който идва към нея. Ужасена веднага почва да търси паник бутона. Отзад се обажда друга касиерка: - Спокойно! Това е шефа, идва на работа... - Ама защо е така странно облечен?! - Разправя, че му било стар навик.
- Как изкара Нова година? - Като подарък... - ??? - Цялата нощ лежах под елхата...
Вуте и Пена живяли на края на селото, близо до гората. Един ден Пена се прибира вкъщи изнемощяла, чорлава, мръсна...Вуте я пита: -Пено, к’во ти е ма, шо си такаа? -Мале, Вуте да ти разпраам ’ко ми се случи! Прибирам се от градо, ама за по-преко минах през гората. И както си вървя изведнъж пред мене изкача Гиле. -И к’во? - пита я Вуте -И оня ми вика: "Ке те пуснем, ама или ке ми пееш, или ке прайш секс с мене!" -И ти к’во? - пита Вуте -’ба, ше му пееем на тоо простак!