Една "колежка" отива в банката. Идва нейният ред и служителката я пита:
- Ще внасяте или ще теглите?
- Ще внасям ето...
- Но госпожо! Тези пари са фалшиви!
- О-о-о-о-о-о боже! Значи са ме изнасилили...
По време на едно особено трудно в операционната зала царяло напрежение. По-късно, когато кризата отминала и бебето било отнесено да бъде изкъпано и претеглено, анестезиологът попитал хирурга дали бебето е било момиче или момче.
- Честно, не знам! - отвърнал хирургът.
Стажант-сестрата, която стояла настрани, се обадила:
- Ако ми покажете бебето, аз мога да ви кажа!