Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По време на едно особено трудно в операционната зала царяло напрежение. По-късно, когато кризата отминала и бебето било отнесено да бъде изкъпано и претеглено, анестезиологът попитал хирурга дали бебето е било момиче или момче. - Честно, не знам! - отвърнал хирургът. Стажант-сестрата, която стояла настрани, се обадила: - Ако ми покажете бебето, аз мога да ви кажа!
Разни 1,979 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бременна жена пита докторът: - Докторе, бащата иска да присъства на раждането? Възможно ли е? - Мисля, че да, много специалисти са на мнение, че е хубаво да присъства и таткото по време на раждането. - О, не. Това не е желателно, всеки път като се види с мъжа ми и се карат. Клиент и продавач на телевизори се карат: - Казвам ти,продал съм ти цветен телевизор! - Не,чернобял е! Срещнали един студент. - Черното цвят ли е?- попитал го продавача. - Цвят е. - Бялото цвят ли е? - Да Продавача казва на клиента: - Е видя ли,че съм ти продал цветен телевизор... Марийка ще излиза на първата си среща. Майка й я съветва преди срещата: - И запомни, Марийке като те питат какво имаш от кръста надолу ще казваш, че има жарава и няма да им даваш да правят нищо. Отива Марийка, и на следващата сутрин се връща с окървавена рокля. Майка й, веднага разбрала какво се е случило и я скастрила: - Абе, аз не ти ли казах да кажеш, че имаш жарава! Ти какво си направила? -Ами мамо, и аз така казах, ама Иванчо вика "Аз пък имам една наденичка за печене, дай да си я изпека в жаравата. " И аз му дадох да си я пече,цяла нощ я пекохме, ама нищо не стана. На сутринта като ми даде да я опитам,тя още сурова наденичката... Някои хора съществуват единствено, защото е незаконно да ги застреляш. - Какво е "шведски социализъм"? - Това е шведско семейство на шведска маса...