Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Професор, асистент и студент се возят в влак в едно и също купе. В един момент покрай тях минава млада и красива мацка. На всички им се приискало да правят секс с нея и това не й убегнало, приближила се до купето им и казала: - Ако искате да правите секс с мен, аз съм в съседното купе, но има условие: 5лева на влизане и 5лева на излизане! Мислили те и след малко професорът казал: - Отивам - пет лева, пет лева. Какво да се направи, мацката е добра. След около 10 минути се върнал и асистентът и той решил да отиде. Върнал се след около час и тогава и студентът решил да отиде. Да дойде, да дойде няма го никакъв, минават 1, 3, 5, 7 часа и професора и асистента решават да отидат да видят какво става. Отиват до купето и какво да видят студента стои в едно положение с вкаран член вътре и не мърда, но успял да каже: - Абе имате ли 5 лева да ми услужите да изляза, че така стоя цяла вечност!
Студентски 3,341 прегледа
Следващ →

Още вицове

Син отива при баща си( който е математик): - Тате! - Докажи! Влюбен младеж безшумно приближава приятелката си отзад, затваря очите й с ръце и шепне: - Ако не познаеш кой съм, ще те нацелувам! - Хан Крум?… Иван Вазов?… Стефан Стамболов?… След поредната беля Иванчо е изпратен при директора. Директорът, на който вече му писнало от Иванчо му казва: - Утре доведи майка си, за да говоря с нея. - Няма да е възможно - казал Иванчо. - Защо - попитал учудено директора. - Ами, блъсна я валяк - отвърнал Иванчо. - Тогава доведи баща си - казал директора. - И него го блъсна валяк - казал Иванчо. - Тогава доведи брат си - казал директора. - И него го блъсна валяк - казал Иванчо. - Тогава доведи сестра си - казал директора. - И нея я блъсна валяк - казал Иванчо. - Тогава ти какво имаш - попитал учудено директора. - Валяк - отвърнал Иванчо! Путин и жена му заминават на почивка след нова година. Вече са на 500 километра от Москва, когато се обажда жена му: - Владимир, ти спря ли газта? Трябва да слагат уеб-камера във всеки хладилник, която при отваряне на вратата да праща снимките директно във Фейсбук. А на килимчето пред вратата да има датчик за теглото. И всички глобално ще започнем да отслабваме, защото когато приятелите ни влизат във Фейсбук, там ще ги чакаме изплашени по гащи и с чиния в ръката. И надпис "Нина, 63 кг, плюска мусака в посред нощ".