Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една блондинка както вървяла по улицата по едно време се спъва и пада в една шахта. След това излиза от шахтата изтърсва си дрехите. И казва: - Колко се радвам, че шахтата беше отворена иначе бях загубена. Нямаше да мога да изляза от нея.
Блондинки 3,739 прегледа
Следващ →

Още вицове

Над бездната в Мория Балрогът и Гандалф се гледат адски злобно... Гледат си се те и по едно време Гандалф вади нещо, от незнайно къде... Балрогът гледа - лула, Гандалф почва да я тъпче с пушилист и пак започва да гледа Балрога... По едно време Гандалф казва нагло: Да имаш случайно огънче? Посредствените умове нямат съдби. Пред входа на блока седят три стари моми и чоплят семки. Към тях се приближава порядъчно пийнал мъж, олюлява се и изфъфля, като посочва две от лелките с пръсти: — Ти и ти… Третата го поглежда кокетно и пита: — А аз… Може ли и аз? — М-м-може-е-е – махва снизходително с ръка пияният. – Вървете на м-м-майната си! В навечерието на 8-ми март Генко се пазари. - По колко са розите? - Двадесет лева за букет от 5 рози. - А някакво намаление да направите? - Ок, двадесет лева за 6 рози. Днес сутринта. Час пик, в автобуса е тъпканица. Жена: - Господине, ще си счупите телефона в мен. - Това не е телефон.