Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две бабички се виждат на гробищата и едната вика: - Тъй и тъй сме на гробищата, да та питам аэ - ти на колко си години, ма? - На 96, ами ти? - Аз съм на 106! - А ма, ти ще имаш ли време да се прибереш до вас?
Черен хумор 1,730 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ленин умря, но акаунтът му е жив! Мутра звъни на шефа си: - Ало шефе, абе харесал съм си една мацка, англичанка, довечер ще излизам с нея... кажи как да й направя добро впечатление?!? - Слушай са, отиваш купуваш бонбони и букет, после званиш на вратата и казваш "Дис ис фор ю".... и е твоя!! Мутрата изпълнил поръчката на шефа и звани на вратата. Англичанката му отваря и той: - Дис ис фор ю - О, фор мииии? - ФОРМИ?? К’ви форми ма, бонбони съм ти купил!! Всички мъже са еднакви. Само заплатите им са различни. Мъж и жена се разхождат по улицата. Жената забелязва, че насреща им идва нейна приятелка с ново палто. - Скъпи, - казва тя на мъжа си, - ето я Нина. Когато се поздравим с нея, спри се и й кажи, че има разкошно палто. - Какво? Защо искаш да й правя кефа? - Напротив! Вчера й разправях, колко отвратителен вкус имаш!!! - За секс ли до смяташ, само ако ти го вкарат веднъж и ти го изкарат после? - Амиии.... не. - Ами дай тогава да ти го вкарам и изкарам пък после може да повторим няколко пъти.