Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Каубой крещи: - Аз съм най-бързата ръка в Дивия Запад! - Аз лично предпочитам жените - спокойно му отвърща другия.
Професионални 3,412 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ако от десетия етаж пуснеш едновременно циганин и негър кой ще падне пръв? - На кой му пука. Млад арменец се жени. Първа брачна нощ, съпрузите са в спалнята, а пред вратата стои притесненият баща на младоженеца и чака да чуе как ще се справи синът му. По едно време отвътре се чува: - Татко-о-о-о! - Кажи сине? - Не влиза! - Как не влиза бе сине?! - Не влиза тате, какво да правя? - Ами, сине, топни го в един буркан с кисело мляко и пак пробвай. След малко притесненият баща се обажда: - Сине, какво стана, да не посрамим арменския род? - Тате... и в буркана не влиза. Семейство на плаж. Родителите се пекат на слънце, а тъпото им синче си рови пясък. По едно време дебилчето пита баща си: - Тате, тате, къде е морето? - Ей онова там - и посочил. - Къде? - Абе, ей онова, синичкото, с лодките в него. - Къде? - пак пита дебилчето. Бащата вкарал сина си до колене във водата. - Ето, това е морето ! - Къде??? - недоумяващо попитало дебилчето. Бащата вече наистина се ядосал, хванал за врата сина си и потопил главата му във водата. - ЕТО ТОВА Е ВОДАТА, СИНЪТ МИ!!! След дълго плюене и давене дебилчето успяло да каже: - Но къде?! - Защо в сериала "Стар трек" няма араби? - Защото действието се развива в бъдещето. Младоженец се хвали пред приятели: - Първата брачна нощ беше просто супер! Щяхме да потрошим квартирата! - И кой първи каза: "Стига, повече не мога! "? - Съседа...