Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Цял живот беше глава на семейството. Така заповяда жена му още преди сватбата.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Тъпизми
знаете ли, за какво служи горната глава....? ? ? ... за перископ на долната
Тъпизми
03.10.2017
2,264 прегледа
Следващ →
Още вицове
Попитали Радио Ереван: - Кои неща са най-правилно разпределени между хората? - Парите и умът. Парите на никого не стигат, а умът на всички е в излишък!
Отишъл един човек в църквата и се замолил: - Господи!Уморих се от тази непрекъсната българска простотия, писна ми от този скапан живот!Направи така че да има по- малко глупаци, да се оправят пътищата, да заживея нормално! На другия ден му се обадили от посолството на САЩ и му съобщили че е спечелил "Зелена карта".
- Ало! Това е телефонния секретар. Моите хора са на почивка и няма абсолютно какво да правя. Поговорете си с мен...моля.
Как поетично биха се изразили към любимата си влюбените: - ФИЛОСОФ - Влюбени сме, ето, в завихреното време еманираме. В душата си, където не ще нивга ентропираме. - ПОЛИТИК (хората с много тикове) - Прекрасна коалиция сформираме, живота си надясно дирижираме. Ти си ми хазна безкрайна, пълна със скъкровища, омайна. - СИСТЕМЕН АДМИНИСТРАТОР - Колко бях без теб самотен, като прост, безличен бот, но веч не ще съм болен, щом в живота си ми F-Prot! - СЕЛСКОСТОПАНСКИ ТРАКТОРИСТ - Ти си най-сладката бобонка, за душата си ми ти масльонка. Нека Бог те пази, амин! Бъди все тъй моят снегорин!
Вълкът и заекът си направили бар. В тоалетната на барчето имало музика. Един ден на вълка му се доходило до толетната. Казал на заека: - Зайо, пусни ми малко музика, че ще ходя до тоалетната. - Каква музика искаш, вълчо? - попитал заекът. - Нямам претенции - отвърнал вълкът и влязъл във WC-то. Като излязъл, бил бесен. Отишъл директно при зайо и му казал: - Ще те пребия, бе! Що ми пусна химна - трябваше прав да се*а!