Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Чух и забравих. Видях и запомних. Преживях и разбрах.
Бисери 3,158 прегледа
Следващ →

Още вицове

Някой жени са големи еманциПАТКИ! Дискотека. Младеж отива при мацка: - Ще може ли да се запознаем? - Може... Запознават се... Младежа: - Да отидем на бара да изпием по джин с тоник? - Да отидем... Отиват, сядат, пийват. Младежа: - Да излезем да се поразходим? - Да излезем... Излизат. Минава малко време. - Какво ще кажеш да отидем у нас? - Да отидем... Отиват. - Какво ще кажеш да се съблечеш и да легнеш? Мацето се съблича и ляга. Младежът стои нерешително. Мацката: - Какво чакаш? - Честно да ти кажа никога не съм стигал до след джина с тоник... Говорят си двама: - Тези дни се видях с едно момиче, с което цял месец си писахме в интернет. - И как е? - Оказа се, че съм я подценил, колко добре се справя с фотошопa. Червената шапчица влиза в къщата на баба си и се доближава до леглото й: - Бабо, защо са ти толкова големи очите? - За да те виждам от далече моето момиче. - А, бабо, защо са ти толкова големи ушите? - За да те чувам по-добре моето момиченче. - А, зъбите защо са ти толкова големи? - За да приличам на Зара. Киркор и Гарабед се срещат на улицата: - Много ти порасна работата,вчера на пазара ма видя,а не ма поздрави! - Не са сърди,имах много багаж,видях та,ма не можах да та забележа!