Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Служител в зоопарк стои пред разтворената паст на огромен крокодил и се вглежда вътре. - Какво му е? - пита минаващ наблизо посетител. - Засега не знам. Докторът не се показва вече половин час
Животни 3,357 прегледа
Следващ →

Още вицове

В самолет: — Карай към Виена! — Не мога за Чипровци съм. — Как за Чипровци, бе?! Там няма летище. — Не знам. Разбери се отзад с бабата от Сопот, с картофите и леката картечница. Котка умира и попада на небето. Пред нея се появява Бог и пита: - Надявам се тук да се чувстваш добре. Кажи какво да направя за теб? - Господи, аз цял живот тичах след храната като ненормална, ловях мишки за да преживявам. Много хубаво би било, ако тук не ми се налага да го правя. - Ясно, - казал Господ и я уредил с меко легло и много храна. На другия ден на небето попадат шест мишки. - Надявам се тук да ви е добре. Какво мога да направя за вас? - пита Господ. - Господи, цял живот бягаме от котките и търсим нещо за ядене. Не искаме повече да бягаме от никого. - Ясно, - казал Господ и им дал по едни ролери. Hа следващия ден, Бог среща котката: - Е, как е, доволна ли си? - О да! - отвръща котката - Много ми харесва леглото, новите ми играчки и всичко друго. Но това дето закуската идва сама и на колелца е просто възхитително! - Моята котка е необикновена! — И какво пък й е толкова необикновено? — Ето, виж тези снимки. — Е… птички… рибки… мишки… сирене… И какво? — Котката ги е снимала! Мъртво пиян се удря в камака-паметника на Иван Вазов охранител от Агида го вижда как 3-и пъти праи тия неспулочливи движениа и му казва кво искате? На кой е тоа камняк-паметник та не сме го взривили още..? Това господине е на Иван Вазов! Аа..тоя дето е написал До Чикаго и назад ли? НЕ! Това е написал Алеко Константинов . Какви неправди в тая даржава..оня Алеко гу е написал а вие на тоя сте му напрайли паметник!!! Иванчо отишъл на училище и там казъл на съучениците си: - Вчера изчуках Марийка. И те: - Верно ли бе?! - Не бе просто исах да чуя как звучи..