Иванчо и Марийка си говорят.
- Иванчо, заминавам за чужбина.
- Браво, радвам се за теб!
- Да ама с консумация.
- Супер, всичко дето ти се полага да си го ядеш!
Съдят офис-директорът на голяма фирма за изнасилване на хигиенистката, която не е първа младост. Съдията я пита:
- Разкажете накратко как стана!
- Ами след работа, нямаше никой в офиса и аз почти бях измила целия под. Като се наведох в ъгъла с бърсалката да довърша, господинът ме изнасили заднешком.
- Добре, Вие не се ли опитахте да избягате?
- Е, как да бягам по този току що измит под?