Безработен човецец - сиромах , прочел обява че в Prosoft,
търсят чистач.
Явява се той на интервю, разпитват го какво може и най накрая началника на отдел кадри му казва:
- Кажете си емейла и ще Ви съобщим резултатите.
- Но аз нямам емайл.
- Е, как така може без емейл, всеки трябва да има - съжаляваме много, но не може да Ви вземем на работа без емейл!
Трагнал си човецеца, минава покрай пазара с последните пари купува Ягоди, забърсва ги, разнася ги по домовете и печели, като стратегията на Рокфелер.
Замогнал се той, забогатял, притежавал вече корабни компании.
Обаждат му се за някакви доставки и Партньора му казва:
- Кажете ми емейла си да уточним доставката?
- Е аз нямам емейл!
- Нямате емейл и сте толкова богат, а ако имахте знаете ли къде щяхте да бъдете сега?
- Да знам - казал човецеца - щях да съм чистач в Prosoft.
Иванчо и Марийка.Село.Идилия.Купа сено. Лежат прегърнати.Марийка гледа
на полянката отпред един жребец и една кобила пасат трева.
- Виж Иванчо. Пасат тревичка.
- Ами пасат..
Кончето скочило на кобилата и я почнало да я чука.
- Иванчо,как разбира кончето,преди
да скочи на кобилата??
- По миризмата..
- Ми ти да нямаш хрема бе..