Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Иванчо и Марийка.Село.Идилия.Купа сено. Лежат прегърнати.Марийка гледа на полянката отпред един жребец и една кобила пасат трева. - Виж Иванчо. Пасат тревичка. - Ами пасат.. Кончето скочило на кобилата и я почнало да я чука. - Иванчо,как разбира кончето,преди да скочи на кобилата?? - По миризмата.. - Ми ти да нямаш хрема бе..
Иванчо и Марийка 2,318 прегледа
Следващ →

Още вицове

На изпит се явяват трима студенти - единият - с много връзки, другият - с по-малко, третият - без връзки. Комисията пита първия: - През 1945 година над Хирошима и Нагазаки е избухнала атомна... - Бомба! Влиза вторият. Питат го: - През 1945 година над Хирошима и Нагазаки е... - Избухнала атомна бомба! Влиза третият: - Кажете - кога, къде и какво е избухнало? Да направиш жената щастлива не е трудно - трудното е ти да останеш щастлив. В новогодишната нощ по телевизията точно в 12 се появява надпис: "По молба на зрителите ще повторим миналогодишното новогодишно обръщение на президента." Пешеходецът винаги е прав. Докато е жив... В час по биология се задава въпрос: — Кажете ми деца, знае ли някой, защо калкана е сплескан? Всички деца мълчат, само Иванчо вдига ръка. — Кажи бе, Иванчо. — Ами госпожо, калкана е сплескан, щото го е ебал синия кит. — Марш веднага навън, а утре да дойдеш с баща си! – изгонила го учителката. Отива на другия ден бащата и учителката го подхваща още от вратата: — Как може, такова безсрамие, знаете ли какво ми каза вчера вашият син? — К’во ма? — Ами аз го питам защо калкана е сплескан, а той ми отговаря: „щото го бил ебал синия кит“! — Ами че не е ли така? Ти като знаеш толкова, я ми кажи защо на рака са му изцъклени очите и върви назад? — Ами не знам. — Щото е бил там и е гледал…