Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Два прилепа се събуждат посреднощ гладни за кръв: - Хайде за плячка! - казва единият. - Ааа, незнам, в тоя квартал се навъртат лоши типове. Мен ме е страх, нека утре вечер с другите, ще се наядем като свине. - Не ми трябват другите - казва първият и излита от дупката. След пет минути се връща целия в кръв. - Ооооо да не намери плячка? - пита страхливият. Другият го хваща и го води на входа на дупката. - Виждаш ли ей ония стълб? - Да. - Еми аз не го видях...
Животни 3,285 прегледа
Следващ →

Още вицове

Доктор към пациент: - Изплезете език и кажете "А-а-а-а" Пациентът изплезва език около двадесет сантиметра. Доктора( учудено): - А-а-а-а! Детски крясък от антрето: - Ма-амо! Ма-а-ма-оооо! Мамеее! - Какво си се развикал?! В дневната съм. Ела тук и кажи нормално какво ти трябва. Детето шляпа през целия апартамент и стига до майка си. - Мамо, стъпих в говно. Къде да си измия сандала? Иванчо в час по математика. Учителката пита: - На едно дърво има 3 пиленца. Стреляме по едното, колко ще останат? - Госпожо, госпожо, може ли аз да кажа??? - Да, кажи Иванчо. - Нито едно! - Е как нито едно? - Защото след изстрела всички ще излетят госпожо, отговаря логично Иванчо. - Не е така. Смятаме в момента. Две пиленца ще останат. Но харесвам начина, по който мислиш! Ядосан Иванчо казва: - Госпожо, да ви задам ли и аз един въпрос? - Давай! - Три жени седят на една пейка и ядат сладолед. Едната го ближе, другата го хапе, третата го слага целия в устата си. Коя е омъжена? - Тази, която го слага целия в устата си??!! - Не, госпожо, тази дето носи халка! Но харесвам начина, по който мислите! Един професор решел да посети една лудница.Влиза и насреща му лети някакъв луд със стол в ръце. Професорът се уплашил и хукнал да бяга. Лудият след него. Тичали, тичали обиколили два пъти лудницата, професорът капнал от умора решил: "Да става каквото става" и спира. Лудият се доближава до него със стола и му казва: -Заповядайте, седнете... Първа брачна нощ. На вратата се звъни настойчиво. Недоволен мъжът отваря вратата, влизат четирима с един ковчег на рамо, влизат в спалнята, обикалят в кръг и излизат от апартамента. Мъжът, недоумяващо: - Вие какво, бе? Да не сте полудели? Един от четиримата: - Извинявай, приятел! Просто в коридора не можем да вземем завоя…