Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В голяма електронна компания създават компютър с изкуствен интелект, който дава верни и смислени отговори на всякакви въпроси. На демонстрацията някакъв тарикат задава въпрос: - Къде се намира в момента баща ми? Машината потъва в размисъл и след малко отговаря: - Лови риба във Флорида. Тарикатът се изсмива и казва, че баща му е починал преди доста време, и че компютърът нищо не струва. Представителят на компанията, леко притеснен, предлага да зададат въпроса отново, като леко го перифразират. И така, тарикатът пита: - Къде се намира в момента съпругът на майка ми? На което получава отговор: - Той отдавна е мъртъв...но баща ти още си лови риба във Флорида...
Семейни 2,945 прегледа
Следващ →

Още вицове

Хванал един мъж златната рибка, и казва му тя с човешки глас: - Пусни ме, моля, а в замяна ще ти изпълня три желания! Мъжът помислил и казал: - Първо: искам да спрат да ме безпокоят алкохолни халюцинации. Втори:...оп-па, а къде изчезна, златна рибке??? Свенлива девойка отива за пръв път на преглед при гинеколог. Докторът й казва: - Съблечете се зад паравана и елате. След малко тя излиза, като се прикрива с ръце. Докторът: - Ама моля ви се, защо се криете? Аз съм професионалист, за мен сте само пациентка. Аз не се интересувам от вашето младо, стройно, гъвкаво, гладко, страстно, възбуждащо тяло... Отива Иванчо на училище и учителката го пита: - Къде беше вчера? - Дядо ми умря вчера. - Инфаркт ли? - Не, вчера у нас имаше пожар. - И той изгоря?! - Не. - Задуши се от дима ли? - Не, като започна пожара и той скочи през прозореца. - А-а, значи се е пребил? - Не, пожарникарите бяха опънали платнище отдолу. - Тогава какво стана? - Ами, дядо ми пружинира от платнището и се върна обратно на прозореца. - Аха, и тогава вече той изгорял или се задушил. - Не-е, той пак скочи и пак пружинира обратно на прозореца. - Добре, Иванчо, достатъчно. Какво се случи с дядо ти? - Ами, застреляха го, писна им на всички от неговите скокове. Песимистът вижда само тунел. Оптимистът вижда светлината в края на тунела. Реалистът вижда тунела, светлината и приближаващия влак. А машинистът вижда трима идиоти, седящи на релсите... При психиатъра: - Докторе, интересно защо "невидимите" говорят само с шантавите? - Не знам, не съм си задавал този въпрос, сега ще питам...