Эаекът решил да ходи на бар. Пред бара гледа 1 мравка, стъпква я, влиэа в бара и си поръчва 1 боэа. Иэпива я на екс и се прибира вкъщи. Ляга си, прави си 1 чекия и си каэва доволен:
- Ей това е живота - убийства, алкохол и секс!!!
Един пияница се прибира здраво наквасен и около 30 мин. се мъчи да си отключи вратата. Любопитната му съседка доста време го гледала през шпионката, но не издържала, отворила вратата и рекла:
- Комшо, извинявай, че се намесвам, ама вече половин час се пробваш да отключиш вратата с цигара!
- А стига ма!!! ’Бах мама му, т’ва одеве ’начи съм си изпушил ключа!!!