Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж влязъл в бар и си поръчвал мартини след мартини. След всяка чаша вадел маслинката и я поставял в буркан. След два часа барманът не издържал и го попитал: - Защо правите така? - Защото жена ми ме прати за буркан маслини...
Семейни 3,083 прегледа
Следващ →

Още вицове

Хорското мнение - след моето погребение! Един мъж навършил 30г. но още не бил женен. Баща му решеил да се погрижи за това - намерил му добра съпруга, дигнали сватба и двамата млади заживели заедно. Минала не минала една седмица и бащата заварил сина си в хамбара да маструбира. Взъмутен му се развикал: - Нали за това те ожених да престанеш с тези неща!!! - Ама, тате, горкото момиче още не е свикнало - много бързо му се изморява ръката... Вълкът и заекът си направили бар. В тоалетната на барчето имало музика. Един ден на вълка му се доходило до толетната. Казал на заека: - Зайо, пусни ми малко музика, че ще ходя до тоалетната. - Каква музика искаш, вълчо? - попитал заекът. - Нямам претенции - отвърнал вълкът и влязъл във WC-то. Като излязъл, бил бесен. Отишъл директно при зайо и му казал: - Ще те пребия, бе! Що ми пусна химна - трябваше прав да се*а! Премиерът пред Парламента: - Преди нашето правителство да дойде на власт страната беше на ръба на пропастта. Но ние й помогнахме да направи крачка напред. - Кажете, истина ли е, че трудът е направил от маймуната човека? - Да, истина е. Но вашите предци, като гледам, май не са много работили.