Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Обама най-после реши да изнесе войската от Ирак. В Афганистан.
Политически 3,658 прегледа
Следващ →

Още вицове

Звъни ми един приятел на домофона и ме пита: - Къде си? В кръчмата: - За мен една водка, моля и нещо за мезване към нея по Ваш вкус. Келнера: - Да, добре. Пиша една водка и биричка. Говорят си два коня : - Горкия аз, работя от сутрин до вечер за моя стопанин ... - Напиши жалба до дружеството за защита на животните. - Ти в ред ли си ? Ако стопанина разбере, че мога да пиша, ще ме хване да му помагам и в офиса ... Баба и дядо ще имат сто годишнина от сватбата. Бабата решила, че на този толкова важен за тях ден трябва да направи нещо специално за своя дядо. Мислила, мислила и го измислила - цял ден ще се разхожда чисто гола и ще правят страстен секс, както едно време. Дошъл заветния ден и бабата цял ден се разхожда чисто гола, но дядото не й обръща внимание и само е забил поглед във вестника. Докато варила млякото бабата решила, че трябва да му привлече вниманието. Направила много еротична поза, докато бъркала млякото - била го гледала в някакъв филм, и с възможно най-первезния глас, който може да изкара една баба на над сто години казала: - Дядо, нещо съм се разгорещила. Дядото вдигнал небрежно поглед от вестника, погледнал я над очилата си и казал: - Естествено, гърдата ти е в тенджерата с млякото. Едно малко дете седи на улицата с цигара в устата. Минава стара госопожа и му се кара: - Как не те е срам! Толкoва малко дете, а пушиш! Детето вади цигарата и обеснява: - Това не е нищо! Снощи спах с една жена! - Ууу - разбесняла се госпожата - как не те е срам! С каква жена си спал бе? - Нямам представа, госпожо, бях пиян като прасе.