Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Студент е на изпит но нищо незнае. Професора му казва: -Ако издалбаеш с члена си дупка в стената ще ти пиша тройка... Студента блъскал, удрял изкъртил малко мазилка и изкарал тройката. След него влиза студентка която също не се е готвила за изпита.. -Колежке, ще ви задам един последен вапрос за тройка..- казва професора като и показва изкъртената от студента мазилка -От какво е издалбана тази дупка ? Тя гледала, гледала и казала... -Господин професор, незнам от какво е направена, но има следи от моето червило....
Студентски 3,143 прегледа
Следващ →

Още вицове

Умира DOOM-ър. В ковчега, вместо цветя, слагат бяла тога и арфа, ако попадне в рая, и моторен трион, ако попадне в ада. Бай Ганьо, французин и американец корабокрушират по време на околосветко пътешествие с яхта. Те са единствените оцелели, но за нещастие попадат на самотен остров населен с канибали. Човекоядците ги залавят и вожда поставя условие: - Сега, всеки ше каже откъде идва и аз, ако я знам тая държава няма да го ям! Първи се усмелил американеца: - Аз идвам от Америка... не можеш да не я знаеш: Вашингтон и Белия Дом, Ню Йорк и статуята на Свободата?! Канибала се почесал по главата, не я знаел тая Америка и го изял. Втори пристъпил французина, убеден че, ако не знае Америка все ще е чувал за страните в Европа: - Аз идвам от държавата на любовта - започнал - сещаш се: Париж и Айфеловата кула?! Ква кула кви 5 жълтици си помислил вожда и го изял. Дошъл ред на Бай Ганьо: - Ми... ъ-ъ-ъ... аз.. таковата, направо в казана да скачам! - Кажи откъде си, все пак да е честно - казал с мъдър тон канибала. - Ъъъъъъ.... ми то аз съм от България! - Еее как да не я знам, бре, че аз там съм учил в МЕИ-то бе!!! Блага сума, железни врати отваря. Един мъж си ходи по улицата и вижда, как някакъв удря през ръцете жена, докато тя виси от балкона: Мъжът се провикнал: - Ей,не бий жената бе, помогни й! Той отвърнал: - Това не е жена бе, това е тъщата. - Я гледай звяра, как се е окопал! За да не остане на Земята нито един атеист, и всички хора да живеят задружно, трябва да има само една библия и тя да е Камасутра.