Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
–Какво прави брат ти? –Добре е!
Бисери 3,276 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едни познати наричат детската стая, където живее техния седемгодишен син с много точната дума - синарник. Катаджия отивал на работа, обаче навън валяло, студено… Стоял на пост, минавали малко коли, той направо замръзнал и се прибрал вечерта бесен като куче. Казва на сина си: — Донеси си бележника! Изплашил се синът и отишъл при майка си: — Имам двойка, какво да правя? — Дай тук бележника. Донесъл го синът, тя сложила вътре 20 лева и момчето го занесло на баща си. Отворил го той: — Ох, слава богу! Поне вкъщи всичко е наред! В час по химия в Националното Училище за танцово изкуство учителката се кара на учениците: -Как може да не знаете реакциите?! Химията цял живот ще ви трябва! -Госпожо,ама ние сме в балетно училище. За какво толкова ще ни трябва химията в живота? -Как?Химия има навсякаде! И в пеперуденото училище да отидете пак химия се иска! Нощ. Ню Йорк. Мутра спира такси. - Пич, карай към Пловдив... - Абе, ти да не си луд... - Слушай какво, пич! Виждаш ли тоя куфар? В него има половин милион долара... - ОК! Стария или новия град? Отива жена на интервю за работа като секретарка. Външния й вид не е много подържан. Шефът проверил професионалните й умения и казва: - Да, ще Ви взема на работа, но имам една молба. Моля, за утре да си направите прическа, грим, маникюр, къса пола, деколте и т.н. - Извинете, а циците си със сол да намажа ли? - Защо? - На предишната ми работа, шефът така си пиеше текилата...