Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Бройте умерено от 1 до 10. Толкова време е нужно на Чък Норис да ви убие... 47 пъти.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
–Какво прави брат ти? –Добре е!
Бисери
03.10.2017
3,277 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Защо имаш по билогия постоянно лоши оценки? А Иванчо има само петици и шестици! - Вероятно, защото има по-умни родители...
Зайо байо се разхождал из гората и и изведнъж видял едно буре пълно с ракия и си казал: - Ехааааааааа, тука купона върви без мен, има си пиене - пиинал малко и заспал. След него дошла лисицата и тя си казала: - Ехааааааааа, тука купона върви без мене, има си пиячка, има си мезенце - пиинала и тя малко и легнала до заека. След нея дошъл вълкът и той си казал: - Ехаааааааа, тука купона върви без мене - има си пиячка, има си мезенце, има и женички - пийнал и той малко и легнал до лисицата. След него дошла баба Меца и тя си казала: - Ехааааааааааа, тука купона върви без мене - има си пиячка, има си мезенце, има и женички, има и мъже - и тя пиинала малко и легнала до вълкът. И тъй като заекаът легнал първи и е логично да стане първи и като се поосвестил малко си казал: - Ехаааааааааааааа, аз като се напия не знам какви ги върша бре.
Полицай спира мутра и му казва: -Дайте си трите имена,моля. Мутрата вбесен: -Ти луд ли си,бе, а аз после как ще се казвам?
Една бабка си имала котка и много я хранела. Един ден не могла да я намери и започнала да я вика: - Мац пис пис пис, мац пис пис пис... В този момент видяла котката да седи на дивана и да казва вдигайки лапа : - Peаce, бабоооо....
Чапаев и Петка хванали един от белите. Разпитват го, а той мълчи. - Да му забием клечки под ноктите! - предложил Петка. Речено-сторено. Белият обаче излязъл корав и продължили да мълчи. - Да му подпалим малко ходилата? - дава нова идея Петка. Белият издържал и на огъня. - Слушай, Василий Иванич, я да го напоим хубаво с водка, а сутринта няма да му даваме нищо за махмурлук! - Петка, ние да не сме садисти! - възмутил се Чапаев.