Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влиза негър в магазин за хранителни стоки и казва на продавачката: - Дайте ми от най-скъпата котешка храна. Продавачката, която мрази негри седи гледа гледа и отговаря: - Първо ми донеси котката и тогава ще ти дам храна аз от къде да знам че имаш котка? Може да си решил ти да я ядеш тая храна! Негърът нямало какво да прави - върнал се в тях и донесъл добичето, а продавачката му дала храната. На другият ден негърът отново влязъл в магазина, но този път поискал кучешка храна. Продавачката - расистка повторила сцената и поискала да види кучето. На третия ден негърът влязъл в магазина само с една кутия от крем и я подал на продавачката. - Какво е това? - попитала учудено тя - Отвори и помириши - казал нервно негъра Продавачката помирисала и се дръпнала от кутията - ТОВА СА ЛАЙНА!!! - Лайна да аре сега ми дай една тоалетна хартия!
Семейни 3,413 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две приятелки си говорят за секс. Едната казва: - Моя е някакъв звяр! Другата: - Айде бе! Какъв звяр? - Казва се сексуален ленивец... Баща завел сина си на риболов. Хвърлил въдицата и двамата зачакали. Седяли така много време, обаче нищо не кълвяло. Бащата: - Сине донеси от колата тесто - ще ловим на него. Синът: - Ама тате, аз не знаех, че е за риболова и го изядох. - Е нищо, донеси хляба! - Е да де, ама аз не знаех, че и той е за риболова и по пътя го изядох целия. - Значи да знаеш - никога вече няма да те взимам с мене за риба. Айде дояждай червеите и да си ходим! - Келнер! В супата ми има муха. - Не се тревожете, паякът в хляба ще я хване. - Келнер! В супата ми има муха. - Добре, ще ви донеса вилица. - Келнер! В супата ми има муха. - И какво от това, по мухата ви има супа. - Келнер! Какво прави тази муха в супата ми? - Като че ли плува по гръб, господине. - Келнер! В супата ми има муха. - Не сетревожете, супата ви не е толкова гореща, че да я опари. - Келнер! Какво значи тази муха в супата ми? - Не знам, господине. Аз съм келнер, не гадател. - Келнер! В супата ми има муха. - Не, господине, това е витамин В. - Келнер! В супата ми има мъртва муха. - Да, господине, не ги бива много в плуването. - Келнер! Чинията ми е мокра. - Не е мокра, господине - това е супата. Две физиономии (вече не им викат мутри) спорят чия жена е по-тъпа. Първият: Моята е уникум. Купи си последен модел Мерцедес. Вторият: И кво? П: Ами няма книжка. В: Твоята е цвете. Моята е по-блондинка от финландките. П: Що? В: Ами отиде за месец на морето на почивка и си взе цял куфар с презервативи. П: И кво от това? В: Как какво? Няма пенис... Един пиян се връща късно вечерта по една улица, от едната страна на която имало дълга метър и половина ограда. Едно маце върви срещу него. Като се изравнили, пичът награбил мацето и го опрял на задна прашка в оградата. Мацето пита: -Да свалям ли бикините? -Не, няма нужда! Трябва да прескоча оградата, щото си загубих ключа от вратата на двора...